Depositphotos_272804336_ds

RPGECOM מסכמת שנה!

השנה האחרונה הייתה משהו שאפילו אנחנו לא חלמנו שיקרה, לקחנו חזון והמון ידע והחלטנו להנגיש אותו ולייצר קהילה, שירותים, כלים ומוצרי מידע שישרתו גם סלרים אחרים. מהר מאד הבנו שאנחנו כנראה עושים כאן משהו נכון כאשר גם התלמידים והעוקבים שלנו התחילו להצליח באמזון. ההצלחה שלהם הייתה הטריגר שנתן לנו את הרוח במפרשים כדי להמשיך ולהתפתח.

אז מה היה לנו השנה? – סיכום שנה 2019 בRPGECOM

 • הקמת משרד חדש

העסק התפתח וגם אנחנו הבנו שהעסק חייב לגדול כדי לתת את השירות הטוב ביותר לקהילה שלנו. כיום אנחנו מעסיקים 11 עובדים שפועלים כמעט 24/7 עבור הלקוחות שלנו ועוד 10 נותני שירות ואנשי מקצוע איתם יש לנו שיתופי פעולה שמשלימים אותנו. בנוסף, החלטנו שהגיע הזמן שיהיה לכם גם כתובת להיפגש איתנו, לבוא לייעוץ והדרכות או סתם לשבת על כוס קפה. אז נכנסנו למשרד בראשון לציון שכיף לקום אליו בבוקר ואתם מוזמנים לבקר!
 • הקמת מחלקת PPC המנהלת פרסום ממומן לעשרות לקוחות

אנחנו חיים ונושמים PPC והיה לנו ברור שזה עמוד התווך שלנו. את הידע שלנו בPPC אנחנו מציעים עבור לקוחות שמעוניינים בניהול חיצוני או בייעוץ שוטף. מה שהתחיל מלקוח אחד או שניים הפך מפה לאוזן לכמות ביקוש עצומה. עם השיטה הייחודית שלנו, הניסיון העשיר שצברנו והאסטרטגיות שפיתחו בהן אנחנו פועלים בתחום הPPC באמזון, הצלחנו לעזור לעשרות לקוחות לצמצם את הוצאות הפרסום שלהם ולמקסם את ההכנסות.

 

 • השקת קורס ה- PPC המתקדם בישראל עם מעל 400 תלמידים במחזור ה-1!

לכל עסק יש את הבייבי שלו, זה ללא ספק שלנו. קורס שבנינו בצורה הדקדקנית והקפדנית ביותר.
אחרי שחרשנו את העולם ובחנו כל אספקט של מידע בעצמנו, בנינו קורס PPC שאין כמותו בארץ. למחזור הראשון נרשמו 400 תלמידים מישראל ומרוסיה שמגדירים את הקורס הזה כזהב טהור, והיום, אחרי ההצלחות שלהם, אנחנו לא מתביישים לומר את זה גם בעצמנו.
ב- 20.2.20 נערוך וובינר בו נדבר על כל החידושים, כל העדכונים וכל הטקטיקות החדשות
לפרסום ממומן 
נכון באמזון 2020!

הירשמו עכשיו 

 • נסיעות עבודה והשתתפות בכנסים החשובים ביותר בעולם המסחר באמזון 

השנה היה לנו ברור שאנחנו הולכים ללמוד מהטובים בעולם את השיטות והדרכים שלהם להצלחה, השתתפנו באירועים החשובים בתחום וחקרנו את נושאי ה-PPC באמזון לאורכם ולרוחבם. התחלנו את השנה בכנסי מוצרים ומסחר בסין והונג-קונג, המשכנו לכנס סלרים מקצוענים בבלארוס וקינחנו בכנס הPPC הראשון מסוגו באמסטרדם! נפגשנו עם הסלרים שנמצאים בטופ של התעשייה, יצרנו שת”פים בכל העולם וצברנו ידע פרקטי שהרים את המכירות שלנו לשמיים וסיפק לנו המון תוכן לתרום גם לקהילה שלנו.
 • מתן הרצאות בכנסי איקומרס בארץ

העברנו מספר הרצאות בכנסי מסחר אלקטרוניים בכל רחבי המדינה עבור מגוון אוכלוסיות. שיתפנו את משתתפי הכנסים בתהליך שלנו ובדרך שעשינו כדי להגיע למקום בו אנחנו נמצאים כיום, על המגמות בעולם האיקומרס ועל כניסתה של אמזון לישראל. ההרצאות שלנו עוסקות במגוון תחומים, החל מהבסיס באמזון ועד לנושאים מורכבים של ניהול ופרסום.
 • הקמת מחלקת קריאטייב לתמונות מוצר – צילום, גרפיקה והדמיית תלת מימד

מתוך הבנת החשיבות שתמונות המוצר הן המנוע העיקרי שמוביל להמרות באמזון, הקמנו מערך שלם ליצירת תמונות שנראות מיליון דולר! גייסנו מעצב 3D Rendering (הדמיית תלת מימד) והיינו הראשונים להביא את השירות המהפכני ואת הבשורה הטכנולוגית לארץ! עם גישה לא מתפשרת ורמה גבוהה של קריאייטיב אנחנו כיום מייצרים תמונות עבור לקוחות שמעוניינים להפוך את הליסט שלהם למקצועי ומבודל יותר משל המתחרים.
 • הקמת מחלקת ניהול חנויות שמנהלת מעל 5M$ מחזורי פעילות מסחר באמזון. 

אחרי שלמדנו את השיטה בחנויות ובמותגים הפרטיים שלנו, התחלנו ליישם אותה גם עבור אחרים. כיום אנחנו מנהלים חנויות עבור לקוחות, הן פרטיים והן עבור חברות ומותגים גדולים, שעושים מחזורי פעילות שהולכים וגדלים. ניהול המסחר שלנו בנוי מ-3 גורמי עבודה אשר מתחברים לחשבון הלקוח כפלאגינים מיומנים ומשומנים: מנהל חנות, מנהל שירות לקוחות ומנהל פרסום ממומן אשר ביחד יוצרים הרמוניית עבודה מקצועית.
 • הקמת מחלקת ייעוץ למסחר באמזון ללקוחותינו 

לאחר הדרישה שעלתה למעשה מהשטח, אנחנו כיום מייעצים ומכווינים עשרות לקוחות, מתחילים ומתקדמים, במסחר באמזון. אנחנו מספקים ייעוץ שוטף החל משאלות קונקרטיות על אלמנטים ספצייפים בעסק האמזוני ועד לניתוח כירורגי מקיף של המוצר כולו, בניית אסטרטגיה ללקוחות, ליווי והנחיות.
 • הקמת מחלקת גיוס עובדים מאוקראינה 

תחום ה- (VA (Virtual Assistants באמזון, הולך וגדל עם הזמן והצורך בעובדים וירטואליים שיכולים לעבוד בשעות שונות ובעלות נמוכה הביא אותנו לחקור את הנושא. כיום אנחנו מעסיקים איש HR מיומן אשר מתמחה  במציאת עובדים אוקראינים ברמה הגבוהה ביותר, בעלי השכלה גבוהה, ניסיון עשיר, אמינים ועם מוסר עבודה גבוה. העובדים ממלאים תפקידים משלימים לעסק האמזוני – אנשי PPC, מנהלי שירות לקוחות, מעצבים, מתכנתים, שיווק חיצוני וכו’… כמו כן, אנו מציעים חבילות ההכשרה המתאימות לנושאים השונים ולפי בקשת הלקוח.
 • הקמת קהילה עם מעל 500 חברים בקבוצה ומעל 1200 סלרים בניוזלטר

מהיום ה-1, ידענו שאנו הולכים להקים קהילה שתהיה הגרעין החזק של הנוכחות הדיגיטאלית שלנו. כיום יש לנו קהילה איכותית של ארפיג’יסטים בקבוצת הפייסבוק שלנו “RPGECOM – אמזון על טיל” בנוסף לסלרים רבים מכל העולם הרשומים במערכות הדיוור שלנו. אנחנו מספקים עבור העוקבים שלנו מידע חשוב על ניהול חנות באמזון, מעבירים טיפים ששווים המון ונותנים מעצמנו מכל הלב כדי להעיף על טיל את העסקים של כל חברי הקהילה שלנו.
 • יצירת תוכן איכותי לקהילה עם טיפים, לייבים, מאמרים ווובינרים על מסחר באמזון

בשלב הבא לאחר הקמת הקהילה, היה ברור לנו שאנחנו הולכים להנגיש את הידע שלנו לקהל בחינם, ונעשה את זה גם ברמה הכי גבוהה שאפשר. היום אנחנו מייצרים תכנים מלאי ערך, מארחים סלרים שחולקים את הניסיון והידע שלהם בפינות מיוחדות שיצרנו ומנגישים את כל פיסות המידע הקריטיות ביותר לסוחרים בתחום.
 • פיתוח כלים טכנולוגיים פנימיים

מתוך הרצון להתייעל בנינו עבור עצמנו מערכות אוטומציה שונות שכיום פועלות עבורנו ועבור לקוחותינו. בנינו מערכת השקת מוצרים, בוט שירות לקוחות והתראות דרך אפליקציית הטלגרם ומערכת ניתוח נתונים BI מסלר סנטרל. הפעלת המערכות הללו נתנו לנו את האפשרות להוריד מעלינו ומעל הלקוחות שלנו שכבות של לוגיסטיקה וזמן וכמובן לשפר את ביצוענו.
 • דריסת רגל במגרש הביתי- אמזון ישראל

עם הכניסה של אמזון לתחומי ישראל, התמקדנו בגיוס שחקנים מובילים במשק הישראלי במטרה ללוות אותם יד ביד לענקית המסחר המקוון. עבורם הקמנו חנויות, בנינו אסטרטגיה, השקנו מוצרים בתוכנית הפיילוט של אמזון- local delivery. בין החברות הללו תוכלו למצוא את ביתילי, כרמל-פלור דיזיין, רשת אורבן Design for less ו- IDdesign אשר נכון לתאריך זה מוכרות כבר את מוצריהם לציבור הישראלי בהצלחה, וזו רק ההתחלה!
 • השקת 3 מותגים פרטיים חדשים באמזון ארה”ב

בסופו של יום, גם אנחנו סלרים באמזון. זה הבסיס לקיומנו! למעשה, כל פיתוח ושירות שלנו אנחנו מיישמים ובוחנים ראשית כל בחנויות שלנו. השנה השקנו שלושה מותגים פרטיים שהיום מצליחים, צומחים ומתבססים בצורה מדהימה באמזון, מהתהליך והניסיון שממשיכים להצטבר, אתם נהנים!
 • יצירת עשרות שותפויות עם נותני שירות, אנשי מקצוע ואנשי מפתח בעולם האיקומרס

כחלק בלתי נפרד מתעשיית המסחר באמזון, חשוב היה לנו לשמור ולהמשיך לפתח יחסים בינאישיים ושיתופי פעולה עסקיים עם כל המובילים בתעשייה שלנו. היום אנחנו בונים שותפויות ארוכות טווח בתחומים של לוגיסטיקה, משלוחים, אחסון, מרלו”ג בישראל, פיתוח מוצרים, מועדוני לקוחות, פיתוח עסקי, מנהלי קהילות וכו’.
אין ספק שנת 2019 הייתה שנה של עשייה, של צמיחה מטורפת ושל הצלחה גדולה יותר ממה שהצבנו עבור עצמנו בתחילת הדרך. אנחנו נכנסים לשנה החדשה עם המון ציפייה ומוטיבציה. מאחלים שהשנה הזו תהיה טובה לפחות כקודמתה ומזמינים אתכם להצטרף למשפחה!
ב- 20.2.20 נערוך וובינר בו נדבר על כל החידושים, כל העדכונים וכל הטקטיקות החדשות
לפרסום ממומן 
נכון באמזון 2020!

הירשמו עכשיו 

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים

רוצים להישאר מעודכנים?
השאירו את המייל שלכם ונשמח לעדכן אתכם!

רגע לפני שיוצאים...

קהילת הפייסבוק המדהימה שלנו מזמינה אותך להנות מטיפים שווים,
מאמרים וכתבות על אמזון בעברית וכל העדכונים הכי חמים!

Contact Us

דילוג לתוכן