RPGECOM, נעים להכיר!

דברים שכדאי לדעת עלינו

יחס אישי

רפג איקומרס הנה סוכנות אמזון מתקדמת אשר הוקמה במטרה להוות בית חם לכל מי שמבקש לקחת חלק בפלטפורמת המסחר המקוון הגדולה בעולם – אמזון! אנו מציעים לכל אדם פרטי, עסק או חברה שירותי ייעוץ, ליווי, הקמה וניהול חנות באמזון. הצוות שלנו מורכב מטובי המומחים בארץ ובעולם אשר מספקים מגוון שירותים ופתרונות מקיפים למסחר בטוח ומוצלח באמזון.

מקצועיות

בראש ובראשונה, אנו סלרים ותיקים הנושמים וחיים אמזון מזה מספר שנים בעצמנו. אנו בעלים של מספר חנויות ומותגים פרטיים הן בניהול אישי והן בשותפויות עם משקיעים ובעלי עסקים. כיום יותר מאי פעם, אנו מבינים לעומק מהו תהליך קבלת ההחלטות הנכון והרווחי שיש לבצע בעת הקמת החנות, כיצד הקונים באמזון חושבים ומתנהגים וכיצד כל זה מתבטא בחוויית הקניה הטכנולוגית הייחודיים לאמזון.

פתרונות מתקדמים

מלבד ניסיוננו במסחר באמזון ארה”ב, קנדה, מדינות אירופה, יפן ואוסטרליה, אנו שמחים כי נפל בחלקנו לחבור ולפתח רשת קשרים ענפה עם נותני שירות מהשורה הראשונה מכל העולם. רשת זו של שיתופי פעולה אסטרטגיים מאפשרת לנו להציע לכם את המילה האחרונה בכל שירות או פיתרון משלים בעולם ולסלול איתכם את הדרך למסחר מקוון מוצלח ורווחי לאורך זמן באמזון.

הכירו אותנו

פבל חזנוב - שותף בעלים

סלר ותיק המגלגל כ-2 מיליון דולר בשנה באמזון ארה"ב. ניסיון של עשור במערכי שיווק, ניהול ופרסום בחברות. מומחה PPC באמזון, יזם איקומרס ודירקטור.

פבל ביוריוקוב - שותף בעלים

מהנדס תכנה, בעל ניסיון של 8 שנים בעולם ההייטק. מתמחה בתפעול הטכני בחשבונות באמזון ובפרסום הממומן. סלר באמזון, יזם איקומרס ודירקטור.

גיא חרץ - שותף בעלים

איש שיווק, בעל תואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. מתמחה בפיתוח ובידול מוצרים, הקמת מותגים ושיווק. סלר באמזון, יזם איקומרס ודירקטור.

חזון

כנותני שירות למסחר באמזון, חרטנו על דגלנו מספר עקרונות מנחים לפיהם אנו פועלים ואותם אנו מביאים לידי ביטוי בכל פרויקט.

ראשית, אנו מאמינים כי המסחר באמזון הינו פאזל ומכלול המורכב ממס’ אלמנטים רב אשר אינו דומה לכללי המסחר או השיווק המוכרים בעולם. ההצלחה בפלטפורמה עוברת דרך מחקרים מקדימים מעמיקים, בניית אסטרטגיות מותאמות והקפדה נטולת פשרות על מקצועיות אותה אנו מספקים ללקוחותינו, בדגש על אמינות, שקיפות וריאליזם ביצועי.

שנית, כפי שאמזון מהווה הזדמנות נדירה לבניית עסק משגשג, כך היא גם מציבה מכשולים רבים, תנאים חוקתיים ותחרות הולכת וגוברת, ולכן חשוב לנו לבנות לכל לקוח חנות בריאה ומשגשגת אשר תשקף באופן המתאים ביותר את צרכיו ומטרותיו המוגדרים מראש תו"כ הימנעות מטעויות הנובעות מאי הכרת הפלטפורמה.

בנוסף, אנו מאמינים כי כל דבר אותו אנו עושים חייב להתבצע באופן המקצועי ביותר ללא קיצורי דרכים. משלב בניית האסטרטגיה ובחירת המוצרים, דרך הליווי בפתיחת החנות והגדרתה, ועד המכירה בפועל ושליחת המוצר ללקוח הסופי. לאורך כל תהליך העבודה, אנו מספקים אך ורק שירותים, פתרונות שיווק ופרסום ממומן מתקדמים המבוססים על שיטות מוכחות ומוצלחות, אותן פיתחנו לאורך השנים, וכיום אף מלמדים ומרצים בהשתלמויות וקורסים.

ולסיום, הן אם אתם יזמים פרטיים אשר שואפים להקים מותג פרטי באמזון, והן אם אתם עסק או חברה בעלי ניסיון, אתם תמיד, אבל תמיד, במרכז בשבילנו. אנו מאמינים ששירות לקוחות בלתי מתפשר, עוטף, מבין ומקצועי מהשורה הראשונה הינו לא רק חובה מבחינתנו, אלא אף מהות קיומנו.

נשמח להדביק גם אותך בחיידק האמזוני שלנו ובתשוקה להצלחה, אנו עומדים לשירותך!

facebook_comunity2

קהילה

במסגרת פעילותנו המקוונת בקהילת האמזון בארץ, הקמנו את RPGECOM  – אמזון על טיל , קבוצת פייסבוק מקצועית בה אנו מנהלים קהילה תוססת הנהנית מתוכן וערך ייחודי, טיפים, חדשות ועדכונים מעולם המסחר באמזון – הצטרפו אלינו!
לחצו כאן

יש לך שאלה? צריך ייעוץ, הכוונה או שירות?
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

office@rpgecom.com

052-8699166

יש לך שאלה? צריך ייעוץ, הכוונה או שירות?
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

office@rpgecom.com

052-8699166

יש לך שאלה?
צריך ייעוץ, הכוונה או שירות?

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

office@rpgecom.com

052-8699166

רגע לפני שיוצאים...

קהילת הפייסבוק המדהימה שלנו מזמינה אותך להנות מטיפים שווים,
מאמרים וכתבות על אמזון בעברית וכל העדכונים הכי חמים!

Contact Us

דילוג לתוכן