ניהול פרסום ממומן (PPC) באמזון

תנו למקצוענים מורשים מטעם אמזון לנהל לכם את הפרסום!

מחלקת הפרסום של RPGECOM מנהלת PPC רק ללקוחות שאנו בטוחים שנוכל להגדיל להם את המכירות, מכיוון שחוסר התפשרות שלנו על כלל מרכיבי הפאזל המשפיעים על אחוז ההמרה יחד עם המקצועיות והניסיון העשיר שלנו עם מערכת הפרסום של אמזון, הן אלו שיוצרות סביבה בטוחה, מקצועית ואמינה לסלר להשקיע (באמת) בפרסום ולקדם את מוצרו לפי יעדיו ללא חשש.

מה השירות כולל?

ביצוע מחקר מקיף

בדיקה וניתוח ביצועי עבר ולפעילות הקיימת

ניהול Sponsored Brands

ניהול אישי

התנהלות ותקשורת שוטפת במערכת סגורה ואישית

דו"ח ושיחת ביצועים חודשית

ניהול מסור ומקצועי

על ידי מנהל חשבון ומנהל פרסום

ייעוץ תומך פרסום

תמחור, מלאים, ליסטינגס וכו׳

למה לנהל איתנו?

ניסיון

מחלקת הפרסום שלנו בנויה ממספר עובדים המנוסים בהמון קטגוריות ומוצרים, עליהם מופקד מנהל עבודה שהינו סלר ותיק ומנהל PPC בכיר אשר דואג שהצוות עובד לפי האסטרטגיה ועומד ביעדים. 

אמינות ואכפתיות

העבודה ביננו מאושרת ומבוטחת ע"י הסכם התקשרות משפטי. פרטיכם וביצועיכם מוגנים במערכת החברה לעד. כחלק מערכי החברה, אנו נשתדל לעזור לכם גם בנושאים משלימים בעייתיים ובזמנים קשים ללא תמורה – אם זה לא יעלה לנו, זה לא יעלה לכם ❤️

מערך שירותים משלימים

כסוכנות אמזון, תוכלו למצוא בחברתנו מגוון רחב של פתרונות מותאמים אישית, שירותים מתקדמים ומוצרים חדשניים אשר יעזרו לכם למכור ולגדול עוד יותר.

חדשנות וטכנולוגיה

אנו חברה חדשנית ששמה לעצמה מטרה להיות צעד 1 לפני כולם ולהתאים את עצמה למציאות הדינאמית של עולם האיקומרס בכלל ושל אמזון בפרט. ולכן, אנו עובדים ומנהלים את לקוחותינו ע"ב BIG DATA ועושים שימוש בכלי עבודה ודוחות אקסל חכמים המשלבים פיתוחים טכנולוגיים פנימיים על מנת לטייב ולתעל את הכסף שלך בפרסום.

אנחנו חיים ונושמים PPC

RPGECOM הכשירה מעל 500 סלרים להצלחה בפרסום בקורס – RPG PPC MASTER 2020 שהינו הקורס העדכני והמתקדם ביותר בישראל. יתרה מכך, אנחנו מכשירים אנשי וחברות פרסום מהתעשייה הישראלית לפרסום באמזון ע"י השתלמויות פרטיות וקבוצתיות.

מחלקת PPC פרטית משלך

איננו מופע של איש אחד. ביום הצטרפותך לשירות, כל מחלקת הפרסום שלנו תתחבר לחשבונך. מנהל בכיר מהחברה, מנהל עבודה שהינו סלר מהשורה הראשונה ומנהל PPC מקצועי ומוכשר – ביחד, הם יוצרים מעטפת מקצועית משלימה שתעבוד ללא לאות להצלחתך באמזון!

עבודה לפי אסטרטגיה מותאמת אישית

את הPPC באמזון חייבים לנהל לפי תכנית עבודה סדורה, מקצועית ומותאמת למציאות. לפני שתוציאו 1$ על פרסום איתנו, אנו נבצע קודם בדיקה דוחות המרה אורגניים דקדקנית, ונבנה אסטרטגיה הן לשיפור הליסט והן לשיפור ביצועי ה-PPC.

ניהול בשיטת הCross Management

אנו מנהלים את לקוחותינו בשיטת הניהול הרוחבי, כלומר אנו ארגון לומד אשר אוסף מידע וניסיון פונקציונאלי פרקטי מכל החשבונות ואז מצליב את הדאטה על מנת לייעל ולשפר את הביצועים של כל הלקוחות באופן רוחבי תוך כדי שמירה על פרטיות הלקוח ב100%.

מה מבדיל אותנו מסוכנויות אחרות?

תוכן
סוכנות א
סוכנות ב
מערכת ניהול אישית
מנהל PPC מקצועי
מנהל עבודה (סלר בכיר)
ניתוח מקצועי לליסט
בניית אסטרטגיה
דו"ח חודשי השוואתי
ניהול Amazon Sponsored Products
ניהול Amazon Sponsored Brands
ניהול Video Ads
בקרה וייעוץ תומך פרסום
עלות ניהול חודשי קבועה

שאלות ותשובות

עלות השירות תלויה בכמות המוצרים אותם תרצו שננהל לכם, במבנה המוצרים שלכם – מוצר יחיד או משפחת ואריאציות, ניהול בסיסי של Sponsored Product ו Brands או ניהול מתקדם גם של Ad Display או AMS. לצורך בחינתך צרכיך, תאמו שיחת ייעוץ חינמית בה נתאים לכם את החבילה המושלמת!
משלמים בכל תחילת חודש קדימה על החודש החדש. ניתן לשלם בכל דרך הנוחה לכם – העברה בנקאית, ביט, פיוניר, פייפאל או טרנספרוויז.
ישנה התחייבות ל3 חודשי שירות לפי הסכם חתום. מטרת ההתחייבות היא לתת הזדמנות הוגנת והגיונית מבחינה מקצועית לצוות שלנו לבצע תהליך וטיוב אמיתי למוצר שלכם. הפרסום באמזון מדמה ריצה למרחקים ארוכים, נדרשת עבודה לטווח לא פחות מ3 חודשים על מנת לזהות מגמות ולהסיק מסקנות ריאליות מבוססות מספיק דאטה.

עם תחילת השירות, תתבקשו להזמין 3 עובדים מטעמנו – מנהל בכיר בסוכנות + מנהל עבודה (סלר בכיר) + מנהל PPC מקצועי. לאחר אישורם, נבקש שתתנו להם הרשאות גישה רק לאזורים הנחוצים והכרחיים לנו כסוכנות לבצע את עבודתנו נאמנה.

אנחנו אוהבים לומר: "מי שמבטיח לך תוצאות – תברחו ממנו". אנחנו מספיק שנים בתעשייה עם מספיק ניסיון מקצועי לדעת שלא ניתן להבטיח תוצאות למוצר או למכירות ע"ב השקעה בפרסום בלבד (כמו שלא ניתן להבטיח הצלחה מרכישת קורס אונליין או למידת שיטת מסחר חדשה). הצלחת הסלר או המוצר תלויה במגוון רחב של פרמטרים שלצערנו אין לנו שליטה עליהם בתור מנהלי פרסום בלבד. מה שכן נוכל להבטיח, היא שסוכנות RPGECOM תרתום את כל ניסיונה, שירותיה ומקצועיותה לתהליך וניהול PPC ריאלי, מותאם אישית, מקצועי וסדור לפי תכנית עבודה בנויה מראש!

הסגידה לACOS נמוך הינה מוטעית לחלוטין מהיסוד ואינה מהווה מדד הצלחה בשום דרך ואופן לפרסום הממומן. מטרת הפרסום הינה קידום אורגני ולא רווח. אם מרווחים גם מהפרסום – זה כבר בונוס. לכל סלר, מוצר וקמפיין יש נתונים, מציאות, בשלות, מטרות ואסטרטגיות שונות, ולפיהם אנו מנהלים את הPPC באופן המקצועי ביותר, ולא "מתאבדים" על מנת להסיג מספר סקסי אך חסר תכלית לחלוטין שאינו תורם לעסק האמזוני כלל.

בהחלט, טרם תחילת השירות, נחתום עימך הסכם התקשרות קצר ופשוט הבא להגן עלייך כסלר ועלינו כנותני שירות. בהסכם יפורטו פרטי הניהול, כמות המוצרים, התשלום וסעיפים משפטים נוספים אשר יתמכו בעבודה נכונה ומקצועית ביננו.

יש לך שאלה? צריך ייעוץ, הכוונה או שירות?
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

רגע לפני שיוצאים...

קהילת הפייסבוק המדהימה שלנו מזמינה אותך להנות מטיפים שווים,
מאמרים וכתבות על אמזון בעברית וכל העדכונים הכי חמים!

Contact Us

דילוג לתוכן