קורס אמזון על טיל- ליווי אישי

PRO

14,000 ₪ + מע"מ

PRO

14,000 ₪ + מע"מ

PRO

10,000 ₪ + מע"מ

שווקי מסחר אמזון בעולם
0
מוצרים נמכרים בדקה!
0
מכירות בשנה (במיליארדים)
0 $
מיליון מוכרים פעילים
0

תיאור הקורס

הקמת תשתית לעסק

פתיחת חשבון מוכר

רישום מסחרי והבנת תנאי שימוש ותקנון אמזון

היכרות מעמיקה עם חשבון המוכר

יסודות להבנת העסק האמזוני

ניהול העסק האמזוני

עמלות והחזרים באמזון

עבודתו השוטפת של סלר באמזון

סיסטמים ואוטומיות לעסק

כלים ותוכנות עזר חשובות

מציאת מוצר

חקר קטגוריות ומוצרים באמזון

ניתוח מוצרים פוטנציאליים

עקרונות הבידול למוצר מנצח

חקר ספקים, רכש ולוגיסטיקה

הקמת דף

בניה ומיתוג דף מוצר ממיר

חקר מילות מפתח וקופי

עקרונות השקת מוצר

תפעול תכני של חשבון המוכר

פרסום ממומן באמזון (PPC)

הבנת אלגוריתם הפרסום של אמזון

שיטות פרסום מתקדמות וחדשניות

סיסטם בסיסי לאופטימיזציית הפרסום

היכרות, הבנה ובניית קמפיינים

מה חושבים עלינו

שאלות ותשובות

פחות מ1000 ש"ח! מחיר הקורס זול ונגיש בכוונה, כחלק מה-"אני מאמין" שלנו, איננו רואים סיבה אמיתית לרכוש קורס באלפי שקלים על מנת לקבל את הבסיס שאתם יכולים לקבל בקורס המקיף והעדכני שלנו בפחות מאלף ש"ח! בניגוד לבעלי קורסים אחרים שמתפרנסים בעיקר מהקורס, אין זה המצב אצלנו, אנחנו בעלים של חברות מסחר באמזון, מותגים, סוכנות שירותים ולקורס שלנו מטרה אחרת לחלוטין – לחשוף כמה שיותר מתעניינם במחסר באמזון, להגדיל את הקהילה שלנו ולתת לכם צ'אנס אמיתי ולא יקר להחליט בעצמכם!

לאחר אישור התשלום תקבלו גישה למערכת הקורס שלנו – סקולר. במערכת הקורס, כל המודולים מסודרים כבר לנוחיותכם ומונגשים לצפיה מיידית בזמן ובנוחות שלכם!
התשלום הוא לפני תחילת הקורס, ממש כאן באתר, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעבור לדף התשלום, לבצע את הרכישה המאובטחת בסליקת אשראי או פייפאל, ואתם בפנים!
בהחלט, אנו מתירים כניסה לקורס לא יותר מ2 שותפים, אך תשלום הקורס חייב להתבצע מאדם אחד בלבד במלואו.
לא, והסיבה לכך פשוטה והגיונית. הנגשנו את הקורס במחיר הכי זול שנראה בישראל, פחות מ1000 ש"ח, וזה בכוונת תחילה, כדי שכל אחד, גם אם בסוף יחליט לא ללמוד הלאה או לא לפתוח עסק באמזון, יקבל את כל הרשמים והתשובות לשאלותיו לצורך קבלת החלטה מושכלת, כזו שלא עלתה לו הון. זהו כרטיס הצצה מקצועי ומקיף לעולם המסחר באמזון, אם תבחר לא להיכנס, לפחות לא "בזבזת" אלפי שקלים כמו שהיית עושה בקורס אחר.

ממש, אבל ממש, לכל מי שמתעניין במסחר באמזון! מבני נוער ועד פנסיונרים, גברים ונשים, שכירים ועצמאים, בעלי רקע מתאים וכאלה ללא. הצפיה בקורס לא מחייבת אתכם לפתוח עסק במיידי, הקורס כאמור הוא רק כרטיס כניסה הכי מקצועי שתמצאו לעולם הזה על מנת שתחפשו ותחליטו לעצמכם האם ואיך אתה מתכוונים להיכנס לאמזון.

מדובר בקורס המקיף ביותר בישראל! כ130 שיעורים מוקלטים ב30 מודולים. 15 מרצים, בכירי תעשיית אמזון בישראל ילמדו אתכם את כל מה שתצטרכו לדעת ב30 שעות של תוכן עדכני ופרקטי.

כמובן שלא! אף קורס בכל נושא בעולם לא מבטיח הצלחה. ומי שמבטיח לכם, תברחו ממנו. יש כל כך הרבה משתנים וקריטריונים להצלחה, ורובם נמצאים אצלכם ותלוים רק בכם! גם ארגז הכלים הכי מקצועי והכי טוב בעולם לא יהפוך אתכם למאסטרים בזמן קצר. זהו עסק לכל דבר, בלי להתייפיף ובלי לסבן, אנחנו מסתכלים לכם בלבן של העיניים ואומרים את מה שיש – זה ידרוש מכם הרבה! האם אפשר להצליח? ועוד איך! ההזדמנויות באמזון כיום גדולות בהרבה מבעבר, הפריצות שהובילו לתחרות לא הוגנת כמעט ונאטמו ע"י אמזון, הכיוון ברור, מי שרציני ונכנס כמו שצריך לאמזון ירוויח בטווח הרחוק. אנחנו פה בשביל לתת לכם את הסיפתח הכי נוח נגיש, עדכני ומקצועי!

מרצי הקורס הראשיים, גיא חרץ ,פבל חזנוב ופבל ביריוקוב, כולם סלרים ותיקים משנת 2015 המנהלים תחת חברותיהם RPGECOM וRPGECAP, מותגים באמזון המגלגלים מעל 15 מיליון דולר בשנה. בעלי RPGECOM הם גם בין הבודדים בארץ אשר מלמדים אמזון במקביל להיותם סלרים שחיים, נושמים ומגלגלים כיום מותגי פרייבט לייבל משלהם במחזור של 3M$ בשנה. מגוון החברות שברשותם מאפשרים להן להיות תמיד חוד החנית בכל הקשור למסחר באמזון, להיות מעודכנים בכל שינוי, שיטות וטקטיקות מסחר חדשות באמזון.

אמת, יש הרבה מידע, קורסים ותכנים חינמיים באינטרנט. לרוב תכנים חינמים מהווים בעצם מגנט לידים למכירה של קורס יקר יותר או שירות כלשהו, ואם לא אז לרוב הם לא יהיו בנויים לפי לוגיקה מתודולוגית כלשהי שתאפשר לכם ללמוד באמת באופן מסודר. כמו כן, אין תכנים מקצועיים רבים בשפה העברית מונגשים לך בנוחות, בטח לא בהיקף, מקצועיות ועדכניות כמו שלנו.

הצטרפו גם אתם!
למעבר לדף התשלום יש למלא את הפרטים מטה

רגע לפני שיוצאים...

קהילת הפייסבוק המדהימה שלנו מזמינה אותך להנות מטיפים שווים,
מאמרים וכתבות על אמזון בעברית וכל העדכונים הכי חמים!

Contact Us

דילוג לתוכן