תפנפלסט / Tefenplast

חברת תפנפלסט נוסדה בשנת 1984 וממוקמת באזור תעשייה תפן שבצפון ומתמחה בייצור מוצרי פלסטיק בהזרקה. החברה נחשבת לאחת הוותיקות והמובילות בתחומה בישראל ומעסיקה כ-150 עובדים.. כמו כן, החברה מחזיקה במספר מותגים פרטיים עם ליין מוצרים עשיר ומגוון, אותם החליטה לייצא לשוק האמריקאי דרך פלטפורמת הסחר המקוון – אמזון.

Gator Clamps  הוא מותג פרטי ביתי המוכר ארגזי כלים מפלסטיק וקופסאות אחסון לכלים וחלקים. בתחילת 2022 החליפה החברה סוכנות ניהול ובחרה להצטרף ל-RPGECOM. 

אתגרים

בתחילת הדרך באמזון, המותג התמודד עם תחרות גוברת מצד אלטרנטיבות זולות יותר אך פחות איכותיות. דפי המוצר שלה היו באיכות לא מספקת ולא המירו. כדי להתמודד עם האתגרים הללו, הם היו צריכים למצוא דרך לבדל את עצמם מהמתחרים ולהציג את הערך של המוצרים שלהם. הם גם היו צריכים לשפר את המסרים השיווקיים בדפי המוצרים על מנת לעודד יותר מכירות.

 

 

RPGECOM פיתחה אסטרטגיית שיווק מותאמת המתמקדת בהדגשת האיכות הגבוהה והעמידות של מוצרי המותג. זה כלל יצירת חומרים קריאטיביים ושיפור המלל בתיאור המוצר שהדגישו את התכונות הללו. בנוסף, הסוכנות התמקדה באופטימיזציה של דפי המוצרים, ובפרסום ממומן מדויק ורלוונטי יותר הכולל שדרוג מבנה הקמפיינים, מחקרי מילים, שיפור מיקומי הפרסומות וטיוב קפדני יומיומי. 

פתרון

תוצאות

הודות למאמצים אלה מוצרי Gator Clamps התקדמו אורגנית בהדרגתיות, שיפרו את יחס המכירות בין הממומן לאורגני, מה שהוביל לא רק לעלייה במכירות בחודשים הבאים אלה גם בשיפור שולי הרווח כתוצאה משיעורי ההמרה משופרים. בשנת 2022, החברה הכפילה את מחזור המכירות החודשי שלה, וסיימה את השנה עם מחזור מכירות של מעל 600,000 ש״ח.

סיכום

מקרה בוחן זה ממחיש את החשיבות של בידול המוצרים שלך בשוק צפוף והצגתם בצורה אטרקטיבית ללקוחות פוטנציאליים. על ידי התמקדות בתכונות הייחודיות של המוצרים שלהם ואופטימיזציה של דפי המוצרים שלהם, Gator Clamps הצליחו להתבלט מהמתחרים בביטויים מדויקים ורלוונטיים להם ולהגדיל מכירות בהדרגתיות

רגע לפני שיוצאים...

קהילת הפייסבוק המדהימה שלנו מזמינה אותך להנות מטיפים שווים,
מאמרים וכתבות על אמזון בעברית וכל העדכונים הכי חמים!

Contact Us

דילוג לתוכן