שפע/Shefa

Shefa הוא מותג בריטי המוכר מגוון רחב מאד של כלים חד פעמיים, כוסות, סכו”ם ומוצרי מטבח חיוניים כגון נייר כסף, נייר אפייה וניילון נצמד. בעל המותג מכר את מוצריו במשך שנים בחנויות פיזיות בעיר מנצ׳סטר, ייבא את הסחורה שלו בעצמו ושלט על השרשרת הלוגיסטית, אך מעולם לא חשב שהוא יכול למכור את המוצרים הפשוטים והזולים שלו בצורה כל כך מוצלחת באמזון. כמה מוצלח? ובכן, 7 ספרות בשנה המלאה הראשונה שלו בפלטפורמה!

אתגרים

החנות הייתה כבר פעילה כשנכנסו, אבל עם ביצועים מאד נמוכים ביחס לפוטנציאל האדיר שהיה לה. היינו צריכים לבצע אופטימיזציה ליותר מ 80 דפי מוצר מאפס. המוכר השתמש בתמונות פרטיות גנריות ובטקסטים שהועתקו כך שההמרה יכלה להגיע להרבה יותר גבוהה. הפרסום הממומן פעל ללא אסטרטגיה, מבנה תקין או תקציבים מתאימים. ולסיום, המוכר לא הצליח לנהל את כל הפריטים שדרשו תשומת הלב ניהולית על בסיס יומי.

באפריל 2022,  הפשלנו שרוולים ונכנסו לעבודה. נאלצנו לבנות תכנית עבודה לאופטימיזציה מלאה של החנות. הסימן המסחרי נרשם באמזון, לקחנו בעלות מחדש על כל דפ המוצרים, דפי המוצר של הפריטים הנמכרים ביותר עברו טיוב ושדרוג ראשונים על מנת לייצר עוד יותר הכנסות ללקוח במיידי. לאחר מכן, בנינו מחדש את כל מערך הפרסום והתנענו אסטרטגיית שיווק כוללת שמטרתה לקחת נתח שוק באופן הדרגתי בכל הקטגוריות שפעלנו בהם.

פתרון

תוצאות

ההשפעה הייתה מיידית. תוך חודש אחד בלבד, הגדלנו את התנועה, ההמרות והמכירות לכדי הכפלת המחזור החודשי של הלקוח לכמעט 500,000 ש״ח במכירות, כן קראתם נכון, חצי מיליון ש״ח בחודש! המותג קיבל 2 תגי Best Seller ב-2 קטגוריות שונות והוזמן להשתתף באופן בלעדי בתוכנית היוקרתית Amazon Launching Starter . השנה הראשונה המלאה של המוכר באמזון הייתה מוצלחת במיוחד הודות לאסטרטגיה הקפדנית והמפורטת שלנו שירדה לפרטי פרטים ותקפה בכל החזיתות. סוף שנת 2022 הביאה עימה את הדובדבן שבקצפת – מחמזור מכירות של 1,001,478 ליש”ט – 4.2 מיליון ש״ח מחזור שנתי והפיכתנו של בלעי המותג למוכר אמזון בן 7 ספרות תוך 8 חודשים תחת ההנהלה שלנו!

סיכום

מקרה בוחן זה מדגים שבאמזון תפסת מרובה לא תפסת ושעל ידי התמקדות באיכות ולא בכמות, ניתן להגיע להישגים מרשימים ע״י טיפול יסודי בדפי המוצרים, הפרסום הממומן, והגדלת התנועה, המרה והמכירות  באופן הדרגתי. כל זאת הוביל את המותג להפוך למוכר אמזון של 7 ספרות תוך 8 חודשים תחת ניהולנו.

רגע לפני שיוצאים...

קהילת הפייסבוק המדהימה שלנו מזמינה אותך להנות מטיפים שווים,
מאמרים וכתבות על אמזון בעברית וכל העדכונים הכי חמים!

Contact Us

דילוג לתוכן