קרוסלף/Carroself

 Carroself הוא מותג ישראלי מהפכני המוכר מחלק כדורים חכם עם פטנט. למוצר מנגנון מתקדם המאפשר למשתמש לסובב ולהתאים את המתקן בכל שימוש מחדש בחלוקה לימים בשבוע, מה שהופך אותו לנוח וידידותי יותר מקופסאות כדורים מסורתיות. באוגוסט 2022, ממציא המוצר ובעל המותג חבר ל-RPGECOM  כדי להשיק את קו המוצרים שלו באמזון ארה”ב לאחר שכר רק באתר הפרטי שלו.

אתגרים

האתגר העיקרי של Carroself  היה בניית חנות ממותגת שלמה באמזון מאפס בפרק זמן קצר, לנהל השקה מוצלחת בשוק שמרני שנשלט על ידי מותגים סיניים המוכרים מוצרי פלסטיק פשוטים וזולים. המוצר היה חדש בנוף התחרותי ובעל תג מחיר גבוה, מה שמקשה על משיכת לקוחות ללא ביקורות.

RPGECOM הקימה ל-Carroself חנות אמזון תחת דדליין קצר, תוך חודש בלבד. פתחנו חשבון מוכר חדש, יצרנו דפי מוצר עם נכסים קריאטיבים מותאמים בעלי המרה גבוהה וקופירייטינג שיצרנו בעצמנו, הקמנו את כל השרשרת הלוגיסטית והשקנו את המותג באמזון לפני תקופת המכירות ברבעון הרביעי.

פתרון

תוצאות

למרות האתגרים, הצלחנו להשיק בהצלחה בשוק רווי מאוד המלא במוצרים ותיקים וזולים. לאחר שמוצרים קיבלו ביקורות ראשונות, המכירות החלה לעלות בהדרגה, מה שאפשר למותג להתקדם במיקומים אורגניים ולהתחיל להתברג בשוק. בתום 3 החודשים הראשונים Carroself מכרה מעל 220 יחידות ויצרה מחזור מכירות של 30,000 ש״ח.

סיכום

מקרה בוחן זה מדגים את החשיבות של אסטרטגיית אמזון המבוצעת היטב בהשקת מותג חדש תחת דד-ליין צפוף כדי לנצל את העונה החמה שלפנינו. על ידי התמקדות בנכסים קריאטיבים בדף המוצר ובקופירייטינג, הצלחנו להתגבר על האתגרים ולהניע מכירות מהיום הראשון עם אפס ביקורות.

רגע לפני שיוצאים...

קהילת הפייסבוק המדהימה שלנו מזמינה אותך להנות מטיפים שווים,
מאמרים וכתבות על אמזון בעברית וכל העדכונים הכי חמים!

Contact Us

דילוג לתוכן