דו פרו/Do Pro

Do Pro הוא מותג חדש המוכר מוצרי עיבוי שפתיים וטיפוח עיניים המבוססים על פורמולה עם פטנט מהפכני המכילה חומצה היאלורונית, אלסטין, ויטמינים, תמציות צמחים ושמנים טבעיים ייחודיים. מוצרי הקוסמטיקה של Do Pro פותחו בסיוע של קוסמטיקאיות ורופאים מקצועיים ליצירת פטנטים וטכנולוגיות חדשניות, המשלבים בתוכם רכיבים פעילים משובחים ומנגישים לצרכן באופן יומיומי טיפול איכותי ומקצועי.

מוצרי Do Pro משווקים לאנשי המקצוע ולמכוני האסתטיקה המובילים בתחומם, כך שכבר היום ניתן לקבל טיפול מקצועי של Do Pro מקוסמטיקאיות רבות או להמשיך ליהנות מטיפול יומיומי בבית עם המוצרים המיוחדים של Do Pro באופן עצמאי.

מטרת המותג היא להשיק מוצרים המעניקים לנשים נפח לשפתיים ומראה מבריק תוך הפחתת קמטים. Do Pro משלבת את טכנולוגיית הOXYPRO הייחודית שלה כדי להפוך את המרכיבים לפעילים ויעילים יותר. בתחילת 2022, המותג חבר לRPGECOM,  כדי להקים חנות ופעילות איקומרס באמזון מאפס ולהשיק את מוצריה באמזון ארה”ב.

אתגרים

האתגר היה לבנות נוכחות אמזונית מלאה מאפס למותג ע״י הקמת חנות ממותגת ולהשיק קו חדש של מוצרים חדשים בשוק תחרותי מאד. קטגוריית הקוסמטיקה היא מהרוויות ביותר באמזון, מה שמקשה להתבלט מהמתחרים בהתחלה כשאין הוכחה חברתית (ביקורות) ולהשיק במהירות.

RPGECOM החלה בתהליך הקמת החנות באמזון על ידי פתיחת חשבון מוכר חדש תחילה, יצירת דפי מוצר עם נכסי קראטיב וקופירייטינג ממירים ובאיכות הגבוהה ביותר תודות לצוות הסטודיו שלה, בניית שרשרת לוגיסטית יעילה, ולבסוף הכנסת תכנית והשקת המותג באמזון רגע לפני תקופת המכירות החמה ביותר ברבעון הרביעי של השנה. האסטרטגיה היצירתית והשיווקית התמקדה בהדגשת האיכות והייחודיות של מוצרי Do Pro ואת היתרונות של טכנולוגיית OXYPRO המוגנת בפטנט, כל זאת עם תזמון מדויק בשנה שעזר בתהליך ההשקה.

פתרון

תוצאות

למרות האתגרים של השקה בקטגוריה רוויה מאוד, מהירות המכירות של Do Pro החלה לעלות בהדרגה מהיום הראשון, מה שמאפשר למותג להתקדם במיקומים אורגניים. ההשקה הצליחה בסופו של דבר שכן תכננו בקפידה להשיק רגע לפני העונות החמות ביותר ברבעון הרביעי, תוך ניצול התנועה המסיבית של קונים באמזון ונפח החיפוש המוגבר במילות המפתח הייעודיות שהיו חשובות ורלוונטיות עבורנו.

סיכום

מקרה מבחן זה מדגים את החשיבות של הקמת חנות גדולה באמזון באופן מקצועי, פיתוח אסטרטגיית שיווק ייחודית ויעילה בעת השקת מותג ומוצרים חדשים בשוק צפוף. על ידי התמקדות בתכונות והיתרונות הייחודיים של המוצרים של Do Pro ותכנון קפדני של אסטרטגיית ההשקה, המותג הצליח להתבלט מהמתחרים ולהניע מכירות בנפח גבוה במהלך עונת החגים. ניתן ליישם אסטרטגיות אלו על עסקים אחרים המחפשים להשיק את המוצרים החדשים שלהם באמזון.

רגע לפני שיוצאים...

קהילת הפייסבוק המדהימה שלנו מזמינה אותך להנות מטיפים שווים,
מאמרים וכתבות על אמזון בעברית וכל העדכונים הכי חמים!

Contact Us

דילוג לתוכן