פתיחת חנות באמזון

פתיחת חשבון מוכר והקמת חנות בקלות ובמהירות!

הקודם
הבא

אז איך למכור באמזון?

על מנת לסחור באמזון, עליכם לפתוח תחילה חשבון מוכר (Seller Central) בשוק הרצוי - אמזון ארה"ב, אירופה וכו׳. מדובר בתהליך רישום ואימות משפטי קפדני בו עליכם להגיש מסמכים לאמזון, טעות או סטייה ולו הקטנה ביותר מההנחיות של אמזון, והסיכוי שהם יחסמו את תהליך הרישום שלכם, גדל. לאחר האישור המיוחל, ניתן להתחיל בהגדרה הטכנית החשבון והקמתם של דפי המוצר הרצויים. התהליך כולל רישום לתכנית הסחר המקצועית באמזון (פרו), פתיחת חשבון בנק וירטואלי, הגדרת שיטת המסחר – FBA או FBM, רישום מסחרי ו Brand Registry, הגדרות שילוח, שירות לקוחות, הקמת דפי מכירה לכל מוצר בקטלוג של אמזון, הגדרת הנחות ומבצעים ועוד.

מה השירות כולל?

למה לעבוד איתנו?

ידע וניסיון

בעלי ועובדי החברה בעלי ניסיון עשיר במסחר באמזון עם 20+ שנים במצטבר. תוכלו להיות בטוחים שהייעוץ, הליווי והעבודה שהצוות שלנו יעשה בשבילכם יחסוך לכם כאב ראש וטעויות נפוצות רבות ויקרות בתחילת הדרך ויקצר משמעותית את הדרך שלכם להצלחה.

שירות לקוחות מנצח

זהו אחד הערכים עליהם הוקמה החברה. אנו מקדשים ערך זה, ומבינים כי רק דרך יחסים בינאישיים בריאים ואישיים, מתן שירות מקצועי ללא פשרות, לויאליות ואמינות – ניתן להגיע לשיתופי פעולה מניבים וארוכי טווח.

מקצועיות ללא פשרות

ערך נוסף לאורו אנו עובדים. הניסיון שצברנו לימד אותנו שבעסק האמזוני לא מעגלים פינות – בשום דבר! אנו מעניקים לכל לקוח שירות ב200% מקצועיות ולא חוסכים או מקצרים תהליכים. אמזון זה ג׳ונגל תחרותי, אוקיינוס אדום של סוחרים כרישים, ולכן חשוב לעבוד עם מקצוענים שחושבים ומתנהגים כמוהם, בשביל זה אנחנו פה!

אמינות

אנו מודעים לתעשיה שבה אנו עובדים. להבדיל לשנים עברו שהשוק הישראלי היה רווי בכמות גדולה של נותני שירות וסוכנויות, כיום המצב שונה, ורק המקצוענים והאמינים נשארו כאשר חברתנו התבססה כאוטוריטה בלעדית בתחומה נכון להיום. מיום היווסדנו, חרטנו על דגלנו, כי האמת קודמת לכל, גם הכואבת ביותר לכל לקוח. בעסק הזה 95% לא שורדים את השנה הראשונה. רוצה להילחם להיות בין ה5% שכן מצליחים? בשבל זה אנחנו פה!

מערך שירותים משלימים

היותנו סוכנות אמזון עם מגוון מחלקות ושירותים מאפשרת לנו לתת לך מעטפת מקצועית שלמה לכל צרכיך. כל שירות מקצועי אותו העסק שלך יצטרך תוכלו למצוא בחברתנו – קופירייטינג, קריאטיב, לוגסטיקה, סורסינג בסין, עזרה משפטית – You name it!

רשת שיתופי פעולה בינ"ל

לאורך השנים, בנינו רשת קשרים ענפה עם נותני שירות, ספקים, מובילי דעת קהל, בעלי תכנות, בעלי עסקים ואנשי מפתח בכירים בתעשיית המסחר באמזון מסביב לגלובוס. הרשת הזו מאפשרת לנו לפתור בעיות ולהציע פתרונות יצירתיים ברמה הגבוהה ביותר. תעבדו אתנו, והרשת הזו לשירותך!

אסטרטגית עבודה מותאמת אישית

אנחנו מבינים שכל לקוח ומותג הוא שונה, יכולתו, צרכיו ומטרותיו שונות, ולכן אנו מתאימים את האסטרטגיה הכי הנכונה לך. תהליכי הליווי וההקמה שלנו כוללים שלבים רבים והכרחיים המאפשרים לנו לתפור תכנית עבודה נכונה למידותך, כזו שלפני הכל, תהיה ריאלית למימוש – ומשם, השמיים הם הגבול!

ניהול בשיטת CML - Cross Management Learning

אנו מנהלים את לקוחותינו בשיטת ניהול ייחודית המאפשרת לנו להיות ארגון לומד האוסף מידע וניסיון פונקציונאלי פרקטי מכל החשבונות שבניהול, ואז מצליב את מה שעבד או לא נכשל על מנת לייעל ולשפר את הביצועים של כל הלקוחות באופן רוחבי תוך כדי שמירה על פרטיות הלקוח ב100%.

מה מבדיל אותנו מסוכנויות אחרות?

תוכן
סוכנות א
סוכנות ב

ייעוץ ראשוני חינמי

ביצוע מחקר שוק ומתחרים מעמיק ויסודי

סטודיו קריאטיבי inhouse

רשת קשרים ושת"פ רחב

שרשרת אספקה לוגיסטית מלאה

בניית תוכנית עבודה מותאמת אישית

מיתוג אמזוני מלא
לליין המוצרים

בניית תכנית השקה

פתרונות טכניים ומשפטים בעת הצורך

מתן שירותים משלימים

צוות ניהול ייעודי לחשבונך

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?

שאלות ותשובות

 עלות השירות תלויה במספר פרמטרים וצרכי הלקוח – אילו שלבים בהקמה נחוצים, התאמת המוצר לאמזון, כמות מוצרים ועוד… לשיחת היכרות וייעוץ ראשוני חינמי וקבלת הצעת מחיר מותאמת, צרו איתנו קשר.

 במידה ותספקו מסמכי אימות נכונים ובמהרה, ההליך יכול לקחת כשבועים במקרה שהכל עובר חלק מבחנת אמזון. במקרים שצריך להגיש מחדש או לאמת מסמכים מסויימים, ההליך יכול להארך בעוד כמספר שבועות.

 תלוי באסטרטגיה שבחרנו, כמות המוצרים ומהירות העבודה מצידך. להקים דף מוצר באמזון לוקח 5 דק’ כשיש את כל הדברים הבסיסים מוכנים מראש. תמונות מוצר מ0 הן בעצם השלב הארוך ביותר הלוקח כחודש בבניית דף המוצר.

אנו מאמינים שניתן למכור הכל באמזון. גם קרח לאסקימוסים, הכל תלוי בהון ובאסטרטגיה. ישנם פרמטרים רבים לבחינת היתכנות המוצר, העיקריים הן בחינת השוק והביקוש בקטגוריה שלכם ומנגד המיצוב של המוצר שלכם ביחד למתחרים (ייחודיות, בידול, מחיר וכו׳).

לפני הקורונה, הייתה תכנית ושמה לוקל דליברי (Local Delivery) שהיוותה תכנית פיילוט למסחר אמזוני בארץ. אך עם פרוץ המגיפה, התכנית הופסקה ואינה לוונטית כיום.

בהחלט. אמזון עובד במספר מדינות רב, ביניהם ארה”ב, קנדה, מקסיקו אנגליה, גרמניה, צרפת, איטליה, ספרד, הולנד, טורקיה, ערב הסעודית, יפן, הודו, אוסטרליה, סינגפור, ברזיל. לא כל זירה שווה למכור בה, לא כל זירה תתאים למוצר שלכם, ולכן אנו ממליצים תמיד להתחיל עם הגדולה והמרכזית – ארה”ב. אחריה, קל לכדאי להיכנס לקנדה. מדינות אירופה חשובות אף הן, אך שם הרגולציה והחוקים יותר נוקשים פלוס תשלמו בין 10-20% מע״מ בכל מדינה בכל מכירה. אנו נעזור לך הכדאיות במקצועיות בהתאם למוצרך.

אם המוצרים שלך מתאימים לאמזון, אתה לא יכול, אתה חייב למכור באמזון! החשיפה המקוונת לשוק העצום והממוקד הזה אינה דומה לאף פלטפורמה מקוונה אחרת בעולם בכלל ובארה״ב בפרט. הכח העצום הטמון במותג ״אמזון״ בארה״ב הוא בלתי ניתן לערעור, זו הזירה השולטת באופן בלעדי.

 ועוד איך! זה השלב החשוב ביותר ואנו משקיעים בו מאד. המחקר המקצועי מתבצע ע”י צוות ותיק עם ניסיון עשיר וידע רב. אנו חוקרים את המוצר, את המתחרים, השוק, התמחור וכדאיות כלכלית ועוד…, כמו כן, אנו חוקרים היטב את קהל היעד של המוצר, בוחנים את ההיצע והביקוש ועושים שימוש בטכניקות וכלים מתקדמים.

אמזון היא זירת מסחר שאינה דומה לאף זירה אחרתף, ממש בועה. חוקי המסחר בה ייחודיים רק לה וחשוב לא רק להכיר אותם אלא גם להיות מסוגלים לעבוד לפיהם ולהתמודד איתם. יחד עם זאת, הזירה הזו היא המשתלמת ביותר בעולם במסחר המקוון, בטח בארה״ב, אך גם בין התחרותות ביותר, והצלחה בה תלויה בפרמטרים רבים אותם נשמח לפרט לך בשיחת ייעוץ. לכן, מטבע הדברים, אין אנו מבטיחים כל הצלחה, אך כן מבטיחים לעשות את כל הדרוש ובאופן הכי מקצועי ואמין על מנת שתצליחו!

את שלב ההקמה משלמים בתחילת הפרויקט. ניתן לשלם בכל דרך הנוחה לכם ואף לפרוס לתשלומים.

יש לך שאלה? צריך ייעוץ, הכוונה או שירות?
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

office@rpgecom.com