פתיחת חנות באמזון

פתיחת חשבון מוכר והקמת חנות בקלות ובמהירות!

הקודם
הבא

אז איך למכור באמזון? מסחר באמזון דורש לפתוח תחילה חשבון מוכר (Seller Central) בפלטפורמה הרצויה - אמזון ארה"ב, אירופה או אמזון ישראל תכנית ה(Local delivery). מדובר בתהליך מורכב יותר ממה שחושבים, וטעות או סטייה הקטנה ביותר מההנחיות של אמזון, והסיכוי שהם יחסמו את תהליך הרישום שלכם לעד, גדל. לאחר האישור המיוחל, ניתן להתחיל את פעילות המסחר באמזון ע"י בניית חנות מקצועית. התהליך כולל רישום לתכנית סחר באמזון אינדיבידואלי או מקצועי (פרו), הגדרת שיטת המסחר – FBA או FBM, רישום מסחרי ו Brand Registry, הגדרות שילוח, הקמת דפי מכירה לכל מוצר בקטלוג של אמזון, הגדרת הנחות ומבצעים ועוד…

מה השירות כולל?

למה לעבוד איתנו?

ידע וניסיון

עובדי החברה בעלי ניסיון עשיר במסחר באמזון על כל רבדיו. תוכלו להיות בטוחים שהייעוץ, הליווי והעבודה שהצוות שלנו יעשה בשבילכם יחסוך לכם כאב ראש וטעויות נפוצות רבות ויקרות בתחילת הדרך ויקצר משמעותית את הפעילות שלכם להצלחה.

שירות לקוחות מנצח

זהו אחד הערכים עליהם הוקמה החברה. אנו מקדשים ערך זה, ומבינים כי רק דרך יחסים בינאישיים בריאים, מתן שירות מקצועי מנצח, לויאליות ואמינות – ניתן להגיע לשיתופי פעולה מניבים וארוכי טווח.

מקצועיות וחוסר התפשרות

 ערך נוסף שחשוב בחברתנו. הניסיון שצברנו לימד אותנו שבעסק האמזוני לא מעגלים פינות – בשום דבר! אנו מלווים כל לקוח ונותנים כל שירות ב200% מקצועיות, לא חוסכים או מקצרים תהליכים. אמזון זו תחרות, אוקיינוס אדום של כרישים שעובדים בדיוק כך, ואין לך מקום שם אם לא תחשוב ותתנהג כמוהם, בשביל זה אנחנו פה!

אמינות

אנו מודעים לתעשיה שבה אנו עובדים. כמות נותני השירותים והסוכנויות גדול ומתרחב מיום ליום. כל בוגר קורס אמזוני בסיסי הופך לגורו בתחום, ו”הכנסה פאסיבית משעתיים עבודה על חוף הים” עדיין נשמעת מדי פעם. מיום היווסדנו, חרטנו על דגלנו, כי נאמר רק האמת, גם הכואבת ביותר לכל לקוח. בעסק הזה 95% לא שורדים את השנה הראשונה. רוצה להילחם להיות בין ה5%? כדאי שתגיע יותר ממוכן, ובשביל זה אנחנו פה!

מערך שירותים משלימים

היותנו סוכנות אמזון עם מגוון מחלקות ושירותים מאפשרת לנו לתת לך מעטפת מקצועית שלמה לכל צרכיך. כל שירות מקצועי אותו העסק שלך יצטרך תוכלו למצוא בחברתנו או אצל השותפים שלנו.

רשת שיתופי פעולה בינ"ל

לאורך השנים, נחשפנו ובנינו עם נותני שירות, ספקים, מובילים דעת קהל, בעלי תכנות, בעלי עסקים ואנשי מפתח בכירים בתעשיית המסחר באמזון. הרשת הזו מאפשרת לנו לפתור בעיות ולהציע פתרונות יצירתיים וברמה גבוהה. תעבדו אתנו , והרשת הזו לשירותך! 

עבודה לפי אסטרטגיה מותאמת אישית

אנחנו מבינים שכל לקוח הוא שונה, יכולתו, צרכיו ומטרותיו שונות, ולכן אנו מתאימים את האסטרטגיה הנכונה לך. תהליך הליווי שלנו כולל שלבים רבים הכרחיים המאפשרים לנו לתפור תכנית עבודה נכונה למידותך, כזו שלפני הכל, תהיה ריאלית למימוש – ומשם, השמיים הם הגבול!

ניהול בשיטת הCross Management

אנו מנהלים את לקוחותינו בשיטת הניהול הרוחבי, כלומר אנו ארגון לומד אשר אוסף מידע וניסיון פונקציונאלי פרקטי מכל החשבונות ואז מצליב את הדאטה על מנת לייעל ולשפר את הביצועים של כל הלקוחות באופן רוחבי תוך כדי שמירה על פרטיות הלקוח ב100%.

מה מבדיל אותנו מסוכנויות אחרות?

תוכן
סוכנות א
סוכנות ב

ייעוץ ראשוני חינמי

ביצוע מחקר שוק ומתחרים מעמיק ויסודי

מחלקת מחקר ומוצרים

מערך שת"פ ייחודי

בניית תכנית לוגיסטית

בניית תכנית עסקית

ניהול Amazon בניית תכנית מיתוג

בניית תכנית השקה

מערך משפטי למקרי חירום

מתן שירותים משלימים

צוות ניהול גדול

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?

שאלות ותשובות

 יש לנו מספר חבילות ליווי וניהול. עלות השירות תלויה במספר פרמטרים וצרכי הלקוח – אילו שלבים בהקמה נחוצים, סוג הישות המשפטית שלכם, בשלות העסק שלכם, תקציבים וכמות מוצרים אם בכלל ועוד… לשיחת היכרות וייעוץ ראשוני חינמי וקבלת הצעת מחיר מותאמת, צרו איתנו קשר.

 כיום להבדיל מבעבר, תהליך הפתיחה קשה, מסורבל וארוך יותר. ישנה תלות בסוג היישות שאתם, היכולת שלכם לספק מסמכי אימות נכונים ובמהרה ועוד, לכן לפני כל מחשבה על פעילות מסחר בפועל, אנו ממליצים קודם להתחיל בתהליך הרישום עצמו.

 תלוי באסטרטגיה בא בחרנו, כמות המוצרים ומהירות העבודה מצידך. להקים דף מוצר באמזון לוקח 5 דק’ כשיש את כל הדברים הבסיסים מוכנים מראש. תמונות מוצר הן בעצם השלב הארוך ביותר הלוקח כשבועיים-שלוש בבניית דף המוצר. 

אנו מאמינים שניתן למכור הכל באמזון. גם קרח לאסקימוסים. יחד עם זאת לא כל מוצר הוא מוצר טוב לאמזון. אמזון היא פלנטה ייחודית. ישנם פרמטרים רבים לבחינת היתכנות המוצר, כך גם חשובים האסטרטגיה והמימון שיש לכם. במידה והמוצר שלכם עבר את כל תהליכי המחקר והסינון שלנו אז בהחלט כן! 

כן. רק נדייק, אין אמזון ישראל עדיין. יש תכנית ושמה לוקל דליברי (Local Delivery) אשר מאפשר מחשבון המוכר בארה”ב לשלח לישראלים בארץ. השוק הישראלי בתולי מאד עדיין, ואסטרטגיית הכניסה לשוק הישראלי באמזון לא דומה לאף שוק אחר, נדרשת התאמה, עבודה, סובלנו ומשאבים רבים לצלוח את הצרכן הישראלי. אבל למה להסתפק ב7 מיליון ישראלים כשיש 350 מיליון אמריקאים שאולי יאהבו את המוצר שלך?

בהחלט. אמזון עובד במספר מדינות, ביניהם ארה”ב, קנדה, מקסיקו אנגליה, גרמניה, צרפת, איטליה, ספרד, הולנד, טורקיה, ערב הסעודית, יפן, הודו, אוסטרליה, סינגפור, ברזיל. לא כל זירה שווה למכור בה, לא כל זירה תתאים למוצר שלכם, ולכן אנו ממליצים תמיד להתחיל עם הגדולה ביותר- ארה”ב. אחריה, מגיעות מדינות אירופה, אך שם הרגולציה והחוקים יותר נוקשים ולכן נבחן לכל לקוח את הכדאיות במקצועיות.

אם המוצרים שלך מתאימים לאמזון, אתה לא יכול, אתה חייב למכור באמזון! החשיפה המקוון לשוק העצום והממוקד הזה אינה דומה לאף שיטת מחסר אחרת. הכח העצום הטמון במסחר מקוון בכלל ובאמזון בפרט הוא בלתי ניתן לתיאור. בחברתנו יש מסלול נפרד ומותאם אישית ליבואנים ויצרנים ישראלים, צור קשר עוד היום לשמוע עליו! 

 ועוד איך! זה השלב החשוב ביותר ואנו משקיעים בו מאד. המחקר המקצועי מתבצע ע”י צוות ותיק עם ניסיון עשיר וידע רב. אנו חוקרים את המוצר, את המתחרים, השוק, התמחור וכדאיות כלכלית ועוד…, כמו כן, אנו חוקרים היטב את קהל היעד של המוצר, בוחנים את ההיצע והביקוש ועושים שימוש בטכניקות וכלים מתקדמים פרי יצירתנו. 

אמזון הינה זירת מסחר שאינה דומה לאף זירה אחרת. חוקי המסחר באמזון ייחודית רק לה וחשוב לא רק להכיר אותם אלא גם להיות מסוגלים לעבוד לפיהם ולהתמודד איתם. הזירה הזו היא המשתלמת ביותר בעולם במסחר המקוון, אך גם בין הקשות ביותר, והצלחה בה תלויה מפרמטרים רבים אותם נשמח לפרט לך בשיחת ייעוץ. אך מטבע הדברים, אין אנו מבטיחים כל הצלחה, אנו שותף לדרך ולא בעל העסק ולצערנו לא הכל תלוי בנו. 

משלמים בתחילת הפרויקט. ניתן לשלם בכל דרך הנוחה לכם – העברה בנקאית, ביט, פיוניר, פייפאל או טרנספרוויז.

יש לך שאלה? צריך ייעוץ, הכוונה או שירות?
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

office@rpgecom.com