ניהול חנות באמזון

תנו למקצוענים לנהל לכם את החנות באמזון

כמו בניהול חנות פיזית סטנדרטית, גם בחנות המקוונת באמזון אנו נדרשים להציב עובדים מיומנים לשלל תפקידי מפתח. חברתנו מספקת מערך ניהולי ותפעולי מלא לניהול החנות שלכם מא' עד ת'. במערך זה נמצאים 3 בעלי תפקידים: מנהל המותג (החנות) אשר ינהל, יקדם ויוציא לפועל את האסטרטגיה שנבנה לכם. מנהל הפרסום הממומן אשר יהיה אחראי על המערך הפרסומי של חשבונכם ויעבוד לפי תכנית עבודה סדורה ומותאמת אישית, ולבסוף מנהלת שירות הלקוחות אשר תדאג לתת לקונים שלך מענה ותמיכה ברמה המקצועית והמופתית שאמזון דורשת ובאנגלית רהוטה.

מה השירות כולל?

למה לנהל איתנו?

ניסיון

היתרון הגדול בניהול מאות מוצרים וחנויות בשנים האחרונות הוא החשיפה לכל מקרי הבוחן הקיימים, מהסטנדרטים ביותר ועד לקיצוניים. כלומר, ראינו הכל, ועם הידע הרקע הזה אנו ניגשים לנהל באופן הכי מקצועי ומטיבי את המותג שלך!

אמינות ואכפתיות

העבודה ביננו מאושרת ומבוטחת ע”י הסכם התקשרות. פרטיכם וביצועיכם מוגנים במערכת החברה לעד. כחלק מערכי החברה, אנו נשתדל לעזור לכם גם בנושאים משלימים בעייתיים ובזמנים קשים ללא תמורה – אם זה לא יעלה לנו, זה לא יעלה לכם ❤️

מערך שירותים משלימים

כסוכנות אמזון, תוכלו למצוא בחברתנו מגוון רחב של פתרונות מותאמים אישית, שירותים מתקדמים ומוצרים חדשניים אשר יעזרו לכם למכור ולגדול עוד יותר.

חדשנות וטכנולוגיה

אנו חברה חדשנית ששמה לעצמה מטרה להיות צעד 1 לפני כולם ולהתאים את עצמה למציאות הדינאמית של עולם האיקומרס בכלל ושל אמזון בפרט. ולכן, אנו עובדים ומנהלים את לקוחותינו ע”ב BIG DATA ועושים שימוש בכלי עבודה ודוחות אקסל חכמים המשלבים פיתוחים טכנולוגיים פנימיים על מנת לטייב ולתעל את הכסף שלך בפרסום.

אנחנו חיים ונושמים PPC

RPGECOM הכשירה מעל 500 סלרים להצלחה בפרסום בקורס – RPG PPC MASTER 2020 שהינו הקורס העדכני והמתקדם ביותר בישראל. יתרה מכך, אנחנו מכשירים אנשי וחברות פרסום מהתעשייה הישראלית לפרסום באמזון ע”י השתלמויות פרטיות וקבוצתיות.

איננו מופע של איש אחד

ביום הצטרפותך לשירות, כל נציגי המחלקות הרלוונטיות בחברתנו, יתחברו לחשבונך ויהוו צוות ניהול אחיד ומסונכרן אשר יעמוד לשירותך. להבדיל מנותני שירות ופרילנסרים אחרים, הצוות המיומן שלנו יוצר מעטפת מקצועית משלימה שתעבוד ללא לאות להצלחתך באמזון!

עבודה לפי אסטרטגיה מותאמת אישית

את החנות באמזון חייבים לנהל לפי תכנית עבודה סדורה, מקצועית ומותאמת ליכולות ולמטרות שלך. לפני שנצא לדרך, נבצע בדיקה ומחקר מעמיק, נבנה אסטרטגיה הן לשיפור הליסט והן לשיפור ביצועי ה-PPC.

ניהול בשיטת CML - Cross Management Learning

אנו מנהלים את לקוחותינו בשיטת הניהול הרוחבי, כלומר אנו ארגון לומד אשר אוסף מידע וניסיון פונקציונאלי פרקטי מכל החשבונות ומנצל את הדאטה בייס לייעול העבודה שלנו מול יתר הלקוחות באופן מתמיד. לדוג’, הדאטה שמצטברת אצלנו מלקוח X מאפשרת לנו להתמודד ולפתור בעיות ללקוח Y, להצליב פעולות ופרקטיקות שעובדות היטב ובכך לייעל ולשפר את הביצועים של כל הלקוחות באופן רוחבי תוך כדי שמירה על פרטיות הלקוח ב100%.
 

מה מבדיל אותנו מסוכנויות אחרות?

תוכן
סוכנות א
סוכנות ב
ניסיון רב שנים משולב
סלרים פעילים באמזון
בניית אסטרטגיה
מערך טכני מיומן
מומחי פרסום מס' 1 בארץ!
שימוש בכלים טכנולוגים מתקדמים
מערך שירותים מקצועיים משלימים
שירות לקוחות בלתי מתפשר
מחיר חודשי קבוע ללא אחוזים!

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?

עברתי כמה וכמה "מומחי PPC" בשנה האחרונה, אבל עוד לא נתקלתי בראייה ואסטרטגיה כמו של החבר'ה האלה. הגישה שלהם לניהול הפרסום והמוצר ייחודית, נכונה ושונה מכל מה שיש בשוק! בנוסף, הם פשוט שם בשבילי כמעט בכל צרה, נאמר לי בהתחלה ששירות לקוחות אצלם זה מעל הכל, היום אני בלב שלם מבין למה הם התכוונו.
תמיר
סלר באמזון
אני בעל חברת משלוחים בסין ולפני כשנה החלטנו גם להקים חנות באמזון. מכיוון שלא היה לי את הזמן המספק או הידע הדרוש, פבל לקח אותי יד ביד ועבר איתי את כל השלבים עד להשקת ליין המוצרים שלי. היום יש לי עסק אמזוני מכניס ויציב תודות למקצועיות, הליווי והניהול המצוין שקיבלתי וממשיך לקבל מדי יום.
אלכס
סלר באמזון
אין לי מילים לתאר כמה שהחבר'ה האלו נותנים מעצמם ללקוחות שלהם. לא רק שהם הוציאו את המוצרים שלי מהבור והרימו מחדש את הPPC שלי, הם גם נלחמו איתי כתף אל כתף כאשר העסק שלי סבל מהתנכלות קשה ממתחרים והייג'קרים. הם רואים את עצמם הרבה מעבר מנותני שירות, וההרגשה היא כאילו יש לי שותפים בעסק!
הדס
סלרית באמזון
הצוות מרפג פשוט הצילו לי את העסק. הייתי על סף ויתור וסגירת החנות ופניתי אליהם בייאוש גדול, כבר בשיחה הראשונה איתם, הוצפתי בידע והכוונה שעזרו לי לעלות את אחוז ההמרה שלי פלאים. זה המשיך בניהול בPPC מדוקדק והעסק התייצב והתחיל להרוויח! היום אני כבר מתכננת את המוצרים הבאים שלי.
שרון
סלרית באמזון

שאלות ותשובות

עלות השירות תלויה בכמות המוצרים אותם תרצו שננהל לכם, במבנה המוצרים שלכם – מוצר יחיד או משפחת ואריאציות. בחברתנו מס’ מדרגות תמחור לפי כמות המוצרים, לצורך בחינתך צרכיך, תאמו שיחת ייעוץ חינמית בה נתאים לכם את החבילה המושלמת!

משלמים בכל תחילת חודש קלנדרי. ניתן לשלם בכל דרך הנוחה לכם – העברה בנקאית, סליקת אשראי, פיוניר, פייפאל או טרנספרוויז.

בהחלט, זה אף מומלץ. לא כל חנות, מוצר או מותג מתאימים לאמזון או מתאימים לניהול חיצוני. כל מקרה לגופו. לקביעת שיחת ייעוץ מלאו את הטופס בדף זה.

על החנות ינצח מנהל חשבונות ותיק, מיומן ומקצועי עם ניסיון רב שנים. במקביל אליו ינהלו א הפרסום הממומן ואת השירות לקוחות עובדים מיומנים מחברתנו. את ההתקשרות בפועל במערכת הניהול תנהלו מול מנהל החשבון.

אנחנו אוהבים לומר: "מי שמבטיח לך תוצאות – תברחו ממנו". אנחנו מספיק שנים בתעשייה עם מספיק ניסיון מקצועי לדעת שלא ניתן להבטיח תוצאות למוצר או למכירות לפני שקופצים למים בפועל. הצלחת החנות או המוצר תלויה במגוון רחב של פרמטרים אשר חלקם תלויים בלקוח, בתקציבו וביכולתו להשקיע לטווח רחוק. מה שכן נוכל להבטיח, היא שסוכנות RPGECOM תרתום את כל ניסיונה, שירותיה ומקצועיותה לתהליך וניהול חנות מיטבי, מותאם אישית, מקצועי וסדור לפי תכנית עבודה בנויה מראש!

ראשית כל, נקבע שיחת היכרות בה נכיר, נבין את הצרכים והיכולות וננתח יחד את המצב. לאחר חתימה על הסכם התקשרות, נצא לדרך בהכנות לניהול ונבצע נוהל קליטה מהיר לחברתנו ע"י מתן הרשאות, חיבור למערכות השונות שלנו, מחקר מקדים, ניתוח מלא לחנות הקיימת, המלצות לשיפורים וכו… 

אכן כן. על מנת שבאמת נוכל לעשות את עבודתנו מהימנה, נבקש את האמון וההתחייבות שלכם כלפינו למינימום של 4 חודשים. זהו הזמן המינימאלי שתצטרכו להבין האם ההתקשרות ביננו טובה ומתאימה לכם.

כמובן! זה אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים לעשות. יש פרמטרים רבים עליהם צרכים לדון ולבדוק טרם כניסה לאמזון או השקת מוצר. קריטריונים כגון תקציב, אסטרטגיה, מוצר, יכולת ניהול ולמידה לטווח רחוק ועוד הרבה נק' שנשמח לגעת בהם איתך.

אכן כן. ייעצנו וליווינו חברות ענק כגון בתילי, אורבן, א.ל ארמן, כרמל ועוד. אנחנו מתמחים במחקר אמזוני מקצועי ונוכל לסייע בתהליך קבלת ההחלטות בגין כניסה לאמזון, השקת מוצרים וכמובן מתן שירותים מקצועיים וניהול שוטף.

אנו מתגאים ברב התרבותיות בחברתנו ושמחים להציע ייעוץ מקצועי בשפות הבאות: עברית, אנגלית, ערבית רוסית, אוקראינית ובולגרית!

יש לך שאלה? צריך ייעוץ, הכוונה או שירות?
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

office@rpgecom.com

052-8699166

רגע לפני שיוצאים...

קהילת הפייסבוק המדהימה שלנו מזמינה אותך להנות מטיפים שווים,
מאמרים וכתבות על אמזון בעברית וכל העדכונים הכי חמים!

Contact Us

דילוג לתוכן